طناز بحری کیست؟ + بیوگرافی طناز بحری دکتر هلندی و نخبه ایرانی,طناز بحری,tanaz bahri,عکس های طناز بحری,پزشک نخبه ایرانی,بیوگرافی طناز بحری,میراث آلبرتا 3,دیدار طناز بحری با خامنه ای,فیلم مصاحبه با طناز بحری,استعفای طناز بحری پزشک هلندی

طناز بحری کیست؟ + بیوگرافی طناز بحری دکتر هلندی و نخبه ایرانی

طناز بحری خانم دکتری که از کلینیک هماتولوژی بیمارستان هلند استعفا داد و معتقد بود ایران مثل “کشتی نوح” است و هرکسی وارد آن بشود, بُرده است و هلند را با همه رفاهش ترک کرد و به ایران آمد!
ایشان دیروز میهمان رهبر معظم انقلاب بود.

بانوی نخبه ی خاص دیدار با رهبری
تو میراث_آلبرتا_3 اشک خیلیا رو با حرفاش درآورد
حرفاش تلنگر به خیلیا از جمله خودم بود
در دیدار دیروز نخبگان با رهبر انقلاب دختری حضور داشت که پس از سال‌ها زندگی و تحصیل در خارج از کشور، خاک وطن را برای خدمت انتخاب کرد.

العالم چندی پیش فیلمی از یک دختر ایرانی که بزرگ شده کشور هلند است در شبکه های اجتماعی منتشر شد. سخنان این دختر هنگام ورود به ایران نیز در شیکه‌های اجتماعی بازتاب تقریبا گسترده‌ای داشت.

دکتر طناز بحری می‌گوید هلند برای پزشک شدنش یک میلیون یورو خرج کرده است اما این خواسته قلبی خود او بود که تمام امکانات رفاهی در هلند را رها کند و به ایران بازگردد.

او در صحبت‌هایش تعابیر جالبی از ایران به کار می‌برد. این دخترِ جوان، وضعیت حال حاضر ایران را به کشتی نوح توصیف می‌کند و می‌گوید که هر فردی سوار این کشتی شود برده است و اگر از آن دوری کند فرصت را از دست داده است.

حالا با گذشت یک سال از این حرف‌ها، این جوان خوش آتیه روز گذشته در دیدار نخبگان با رهبر انقلاب حضور داشت. انتشار عکسی از وی در دیدار روز گذشته موجب شد تا عکس و فیلم ورود وی به ایران و صحبت هایش در خصوص ایران بازنشر شود.
برای موفقیتش دعا کنیم