قتل و تجاوز به اهورا کودک 2 ساله رشتی توسط ناپدری  اهورا پسربچه دو ساله با مادر و ناپدری خود در محله لاکانی رشت زندگی می کرد. مادر اهورا سال گذشته از پدر اهورا طلاق گرفته و با مردی ازدواج کرده بود ناپدری اهورا، در روز حادثه، به اهورا تجاوز می کند. وقتی اهورا از درد و وحشت فریاد می کشد، ناپدری اهورا سر کودک 2 ساله را به دیوار می کوبد و قتل اهورا را رقم می زند.

یک بار دیگر پس از ماجرای قتل آتنا و ملیکا و ستایش و… کودک آزاری جنسی خبرساز شد. این بار ناپدری به جان کودک دو ساله افتاد و پس از تجاوز به اهورا، او را به قتل رساند.

شرح حادثه

طبق خبرهای منابع آگاه این حادثه تلخ دو روز گذشته یعنی ۲۲ مهرماه در لاکانی رشت اتفاق افتاد. همسایه ها صدای فریاد و جیغ این کودک معصوم را میشنوند و سپس به درب خانه مراجعه کرده و تلاش ها برای بازکردن درب بی فایده می ماند.

سپس با ۱۱۰ تماس گرفته میشود و پس از رسیدن پلیس و شکستن درب با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲ ساله که بر روی زمین افتاده و شیطان صفتی که بر روی مبل نشسته مواجه میشوند. سپس سریعا کودک را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل میکنند. .

مردی که درخانه بوده ابتدا میگوید من پدر او هستم و اهورا در حمام افتاده است و من شوکه شدم که توسط همسایه ها تکذیب شده و مشخص میشود او ناپدری اهورا است و او را بازداشت میکنند.

وی دیروز عصر ۲۳ مهر در آگاهی اعتراف می‌کند که بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده و کودک از درد و خونریزی زیاد از ناحیه مقعد گریه میکرده است و او میخواسته آرامش کند؛ چند بار سر کودک ۲ ساله را به دیوار کوبیده و….

درصد هوشیاری اهورا کودک بی‌گناه پس از انتقال به بیمارستان به ۳ میرسد و بعد از گذشت چند ساعت سرانجام در صبح دیروز بر اثر شدت جراحات وارده توسط ناپدری گرگ صفت این دنیا را ترک میکند.

مادر اهورا : روز حادثه من سرکار بودم! مجتبی(قاتل) تا آخرین لحظات قسم می‌خورد من تجاوز نکردم!

من یمدت با این آقا زندگی کردم….میگفت بچه سُر خورده افتاده…صدرصد دنبال شکایت هستم و فقط و فقط قصاص می‌خواهم…!

بچه من به کسی کاری نداشت!

یکسالی که جدا شدم بچه ام رو از خودم جدا نکردم…همون روز می‌خواستم ببرمش مهدکودک…! واقعا شوکه شدم! بعنوان‌ مادر اهورا می‌خوام که این خبر رسانه ای بشه و قاتل اهورا باید قصاص بشه! .

مردم شریف گیلان

مراسم خاکسپاری کودک ۲ساله گیلانی که توسط پدرخوانده مورد تجاوز وسپس قتل قرارگرفت ظهرفردا ۲۵ مهر رشت، خمام،روستای زیرده، مسجد آقا سید باقر برگزار می شود.

قتل و تجاوز به اهورا کودک 2 ساله رشتی توسط ناپدری + فیلم

قتل و تجاوز به اهورا کودک 2 ساله رشتی توسط ناپدری + فیلم

برای دانلود قتل و تجاوز به اهورا کودک 2 ساله رشتی توسط ناپدری اینجا کلیک کند.